Подарунок для матусі
Дата: 12.05.2026 16:13
Кількість переглядів: 20







У нашій бібліотеці було тихо – але тільки на перший погляд.
Насправді тут відбувалося щось дуже важливе: учні 4-го класу ОЗЗСО №3 І-ІІ ст. створювали святкові листівки для мам. Зосереджено, старанно, по-справжньому. Підписували листівки-побажання, писали теплі слова і навипередки, розповідали, які їх матусі гарні та добрі!
Те, що не купиш у магазині. Кожна листівка – це маленьке визнання в любові, зроблене власними руками. І саме в такі моменти бібліотека перестає бути просто приміщенням і стає місцем, де живе тепло
Дякуємо нашим маленьким творцям за цей світлий ранок.