A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальний заклад "Публічна бібліотека Кам'янка-Бузької міської ради"
м. Кам'янка-Бузька

"Чорнобиль - наша пам'ять, наш біль"

Дата: 28.04.2026 15:47
Кількість переглядів: 23

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

До 40ї річниці з дня Чорнобильської трагедії.

Батятичівська бібліотека разом з Ірина Топольська ( Народний дім ім.Івана Мацялка с. Батятичі) провели захід на якому ознайомились і пригадали основні моменти цієї гіркої сторінки нашої історії ,а також провели майстер-клас "Біла троянда", як символ чистоти і відродження природи.

Чорнобиль - це «біль і скорбота України», яку не можна викреслити з пам'яті.

P.S. Дякую дітям,які долучилися до заходу💗 і о.Івану,настоятелю Храму Пресвятої Богородиці с. Батятичі за духовні настанови під час заходу, адже у ці непрості часи важливо плекати в серці любов і пам’ятати, що світло перемагає темряву, коли ми діємо спільно і з вірою🙏🥰


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування