"Чорнобиль - наша пам'ять, наш біль"
Дата: 28.04.2026 15:47
Кількість переглядів: 23









До 40ї річниці з дня Чорнобильської трагедії.
Батятичівська бібліотека разом з Ірина Топольська ( Народний дім ім.Івана Мацялка с. Батятичі) провели захід на якому ознайомились і пригадали основні моменти цієї гіркої сторінки нашої історії ,а також провели майстер-клас "Біла троянда", як символ чистоти і відродження природи.
Чорнобиль - це «біль і скорбота України», яку не можна викреслити з пам'яті.
P.S. Дякую дітям,які долучилися до заходу
і о.Івану,настоятелю Храму Пресвятої Богородиці с. Батятичі за духовні настанови під час заходу, адже у ці непрості часи важливо плекати в серці любов і пам’ятати, що світло перемагає темряву, коли ми діємо спільно і з вірою![]()
![]()